| αlεxTzure a întrebat:

Hey! As vrea sa imi cumpar o placa video pe care sa mearga Metin2 si Fifa 2009 pana in 70 de lei! Ce placa mi-ati recomanda? As vrea si un link cu mai multe detalii!

6 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Va trebui sa mai strangi bani.

| Anonim0100 a răspuns:

Nu se gaseste placa video la bani aia mai pune putin si ia-o pe aceasta iti vor merge fara probleme: http://www.compari.ro/......-p2175755/

| taken a răspuns (pentru Anonim0100):

Placa video recomandata de tine are slot AGP, daca el are la placa de baza slot PCI Express nu i se potriveste. Oricum este o placa video slaba.

| Anonim0100 a răspuns (pentru taken):

Pai el vrea 70 de lei mi-am dat seama ca nu are pc express! laughing

| taken a răspuns (pentru Anonim0100):

Am inteles.

| zBogDDy a răspuns:

Daca ai da si niste detalii ale placi ram, ce slot ai pentru placa video, ti'as recomanda cv...da o placa video buna e de la 150-400lei