| Frunziix3 a întrebat:

Hey!
Atunci când îmi bag o melodie în telefon, la artist îmi apare „unknown". Cum pot să fac să apară artistul acolo?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Ca sa nu te pun s-o editezi din windows, click dreapta pe melodie-proprietati si editezi, du- te in google play sau magazin play si descarca gratuit mp3tag editor. Il instalezi si poti edita tot ce vrei la melodia respectiva.

| LTAA a răspuns:

In Windows, click dreapta pe respectiva melodie, apoi "Proprietati", apoi tabul "Detalii".

| PopAdrian a răspuns:

Salut!
Selectezi melodia si apoi modifici cu ce vrei tu ca si in poza de mai jos:
http://i.imgur.com/6MhKV18.png

Daca mai multe melodii sunt cantate de acelasi cantaret, le poti selecta pe toate si apoi sa modifici acolo la artist. Succes!

| UnDeadMan a răspuns:

O editezi pe pc si apoi o bagi iar in telefon.