| GeorgianaStefaniaa a întrebat:

Hey, buna TPU! Am si eu o problema...am luat un Tv Sony Bravia si nu stiu sa adaug programe! Asa arata telecomanda...
http://telecomenzi.pentagon2000.ro/......00x500.jpg

Daca ma puteti ajuta cu niste sugestii:* multumesc...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi pe butonul de MENIU -> instalare -> programe -> automat. Ar trebui sa le caute si sa le bage automat in memorie. Este posibil ca la sfarsit sa iti ceara confirmarea de memorare programe.
Daca nici asa nu te descurci, intra la Sony, cauti la suport tehnic cartea tv-ului tau si downloadezi cartea, apoi urmezi pas cu pas ce scrie in carte.
Bafta!