| Andrew1UiteCevaNou a întrebat:

Hey, care aveti telefon Samsung Galaxy Ace Duos, cum pot descarca prin cablu usb pozele din telefon pe PC?
Fundaaa

2 răspunsuri:
| baterie777 a răspuns:

Daca ai MemoryCard, introduci cablul USB in telefon. Daca nu apare nimic, intra la Setari -> Aplicatii-> Development (e ultima cred) si debifezi prima casuta (USB Debugging). O sa-ti apara Turn ON mass Storage sau asa ceva, activezi aia si gata. Nu e complicat, urmeaza pasii si o sa-ti dai singur seama cum si ce trebuie

| Нор_Ника_1998 a răspuns:

Trebuie sa ai un memory card introdus in telefon, pe card se salveaza pozele si prin cablu USB il introduci in telefon si trebuie sa-ti apara Mass Storage pui la MS si gata, sau pui cardul intr-un CardReader si gata