| DenisIonut01 a întrebat:

Hey, care stiti de unde pot descarca drivere pentru HP 625 Notebook PC pentru windows 8?

p.s ma refer la drivere de instalat nu programe care cauta automat drivere, am inteles ca pot sa instalez drivere de la windows 7 dar e ok chestia asta?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Http://www.driver-soft.com/ daca vrei ceva gratis iti recomand http://download.drp.su/DRPSu13-Lite.exe

| DenisIonut01 explică (pentru al3xander):

Drive genius am si eu dar mai vechi cu cheie, sunt roboti care cauta drivere, o sa apelez la el ca ultima solutie

| al3xander a răspuns (pentru DenisIonut01):

Pai daca vrei sa le cauti manual ce computer/laptop ai?

| DenisIonut01 explică (pentru al3xander):

Alexand3r tu ai citit ce am scris sus la intrebare?

10 răspunsuri:
| DenisIonut01 explică (pentru skrtelmrs):

Asta e un robot care detecteaza automat driverele, am si eu unu dar il folosesc ca o ultima optiune.

| al3xander a răspuns:

Da scuze m-am grabit si nu am vazut toata intrebarea. pai pe site-ul de la HP sunt doar pentru windows 7 http://h20000.www2.hp.com/......wnload.jsp
poti insa folosi windows update pentru a instala drivere. nu inteleg insa la ce te referi originale, si programele respective doar tot de pe site-ul producatorului i-au driverele. ele au o baza de date cu ID-urile la device-uri si cu link-ul de download pentru driver-ul la resectivul device. eu am folosit si driverpack solution si windows update si in ambele cazurti am fost multumit.

| DenisIonut01 explică (pentru al3xander):

Sunt prea obosit acum sa mai explic, o sa zic pe scurt ca as fi vrut ca si cum sunt pe server-ul official al HP-ului drivere pentru windows 7 asa sa fie si pentru window 8. O sa folosesc un program care gaseste automat drivere daca nu gasesc separat drivere. Oricum, Multumesc de raspuns

| hp8510p a răspuns:

Nici producatorul(HP) nu ofera drivere pentru windows 8(am intrat eu si am cautat pentru laptopul tau)

| Mazal a răspuns:

Pai precizeaza ce drivere vrei adica de sinet jocuri etc.

| DenisIonut01 explică (pentru Mazal):

Drivere-le de baza:video, audio, bluetooth, wireless, webcam