| anonim_4396 a întrebat:

Hey.cine imi da niste linkuri de la cel mai nou driver pentru placa video NVIDIA GetForce 7600 dar sa fie exact ultimul driver aparut pentru windows 7. DAU FUNDITA

4 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Poate vei mai accesa in viitor acel site de mai multe ori asa ca e stupid sa-ti dau eu acum un link exact.(poate data viitoare nu va mai functiona). Doar n-o sa stai sa cauti aceasta intrebare mereu pe TPU si introduci link-ul ala si gatatongue
Iti voi da o solutie mai durabila in timpbig grin

Asadar...varianta mai logica.
1.Intri pe site-ul oficial nVidia. Alegi o limba/locatie. De obicei Global/USA.
2. Alegi categoria Download Drivers
3.Product Type -> GeForce; Product Series ->GeForce 7 Series ->Operating System ->Windows 7(32 bit) de regulabig grin alegi 64 bit doar daca ai instalat Windows 7 pe 64 bit. Dar majoritatea il are instalat pe 32.
-->apesi search...cam asta ebig grin
Apoi apesi in final Download!

Sunt doar niste pasi pe care ii faci cam pe orice sitebig grin
Important e ca-ti stii modelul de placa video. Pentru asta e inutil sa ne ceri noua linkuri, puteai sa-ti cauti singur.

P. S. Oricum Windows 7 are deja driver pentru GeForce 7600. Trebuie sa-ti mearga si interfata Windows Aero deja. Doar am avut si eu placa asta pentru o buna perioada de timp. Un driver mai nou probabil in instalezi din moft sau poate ca pentru iti trebuie la un joc mai noubig grin

Cred ca trilulilu89 ti-a dat driver pentru XP laughing

| 334499 a răspuns:

Din greseala happy scuze... n-am citit bine intrebarea happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.tpu.ro/......lacii-dau/

Aici gasesti mai multe:)