| Liva a întrebat:

Hey. cine imi poate spune si mie dupa un telefon Lg GS290 Cookie Fresh poti intra pe internet? (facebook)

Răspuns Câştigător
| Anna1999 a răspuns:

Am acelasi telefon stii cumva cum poti sa-mi pui cod de securitate care sa il ceara atunci cand deblochezi telefonul? sa macar la unele aplicatii de exemplu:mesaje sau poze.
Raspuns la intrebarea ta:intri in meniu->Cautare google-> Scrii facebook->si o sa poti sta pe fb! Succes! Funda?

| Liva explică (pentru Anna1999):

Am reusit ...mersi oricum. aveam o problema ca nu era activat(nu era bifat), nu poti pune parola. eu am intrebat cand l-am luat de la reparat si mi s-a spus ca nu poti pune nici la poze, nici la mesaje, nici la agenda nici in deschidere.happy ca si euu vreauu sa fie "Top secret"hee hee

| Anna1999 a răspuns (pentru Liva):

Si eu vreau, uoff, eu am descoperit ceva daca aflu te anunt!