| Apocaliptic a întrebat:

Care telefon este mai bun?
-Nokia c3-01 (touch and type)
-Nokia Asha 303 (touch and qwerty)
-Nokia x3-02 (touch and type)
Daca stiti vreun telefon touch and type mai bun, nu ezitati sa mi-l scrieti va rog.

Stiu ca sunt telefoane mai vechi, dar parca mi-e dor de un telefon cu tastatura fizica.

10 răspunsuri:
| Cuvântul1 a răspuns:

Eu mi-as lua Nokia asa 303.

| Apocaliptic explică (pentru Cuvântul1):

Spune-mi,te rog frumos, de ce?

| Cuvântul1 a răspuns (pentru Apocaliptic):

Pentru ca are un prieten si ii foarte bun, merge netu bine etc.

| RoByTzU123 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Nokia x3-02 este foarte bun

| Apocaliptic explică (pentru RoByTzU123):

Sper ca nu ai pus raspunsul la nimereala si de aceea te intreb :
-Ce are Nokia x3-02 si nu are Nokia c3-01?

| izan96 a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3525&idPhone2=4278 uite aici o comparatie intre Nokia c3-01 si Nokia asa 303

| Apocaliptic explică (pentru izan96):

L-ai omis pe Nokia x3-02 pentru ca nu se compara cu astea?
Tu ce ai alege?

| izan96 a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3525&idPhone2=4278 uite o compartie intre Nokia c3-01 si Nokia asa 303

| Andrei_Daniel_2000 a răspuns:

Nokia x3-02 e foarte bun