| Iustiina a întrebat:

Exista nokia c3 cu tastatura qwerty asa cum e el si sa aiba si touchscreen? ca eu am nokia c3. si o colaga a zis ca matusa ei are nokia c3.si la el are si touchscreen. Exista asa ceva?

8 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Da,exista

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Nu Doriina.din cate stiu eu nu straight face funda?

| Andr3e a răspuns:

Da,exista.Touchscreen Nokia C3-01 original.Cauta pe google. Sper k ti-am fost de ajutor! funda?big grin pa!

| razvan9b a răspuns (pentru Andr3e):

Vezi ca esti proasta? nu exista.Andr3a se refera la touch screen care e un fel de husa pentru tel.

| Andr3e a răspuns (pentru razvan9b):

Pe mine ma faci proasta?

| DcpWho a răspuns (pentru Andr3e):

Exista Nokia c3 cu Touchscreen, dar fara qwery!

| dubstep97 a răspuns:

Nu exista ...doar Samsung galaxy pro si cateva BlackBerry-uri au asa ceva

| DcpWho a răspuns:

Nokia C3-00 nu poate fi cu touchscreen! Nokia C3-01 poate fi!
Diferenta dintre cele 2 telefoane este imensa! Nokia C3-00 este cu qwerty, iar C3-01 Touch and Type este cu touchscreen si cu tastatura normala (numerica). Funda?!