| Huntress a întrebat:

Hey, cine ma ajuta si pe mine cu ceva? Am nevoie cat mai repede de raspuns. Incerc sa editez o poza in Pixlr Express online si totul merge ok, o salvez, iar apoi nu o gasesc nicaieri prin memoria laptop-ului, incerc chiar si cu search programs and files si imi apare numele ei, semn ca a fost salvata, iar cand incerc sa o deschid imi da eroare straight face Inainte, cand editam, nu pateam asa, se salvau si le gaseam usor. De cateva zile face asa. Am icercat sa salvez pe desktop si cand ma uit nu apare nimic. Ce are? straight face Multumesc :*

2 răspunsuri:
| TelefonLg a răspuns:

Poate nu deschizi poza cu programul potrivit

| Huntress explică (pentru TelefonLg):

Dar nu trebuie sa deschid poza cu vreau program, inainte mi se salva ca o copie editata a celei originale, exact in fisierul in care era cea originala. Acum desi spune ca mi se salveaza, cand ma uit, nu gasesc nimic, si am incercat, dupa cum am spus, cu search files and folders, atuci de-abia mi-a aparut numele ei si cand incerc sa o deschid nu merge happy