| JustMeAlex a întrebat:

Hey, cine poate sa-mi spuna cum pot rezolva sau macar din ce cauza primesc aceasta eroare? Cand downloadez ceva dupa Google Play imi da o eroare...
Exemplu : "Instagram" nu s-a putut descarca din cauza unei erori. (923) sau alte dati imi dadea alta eroare (905).
Multumesc tutoror celor care vor veni cu un raspuns! big grin

1 răspuns:
| miky_3641 a răspuns:

Scuza-ma acesta nu etse un raspuns. dar am exact aceeasi problema. de cateva zile caut rezolvare dar nimic.sad