| Raduu a întrebat:

Hey, cum as putea face sa se vada videoclipurile pe orizontal, ci nu pe vertical la sony ericsson spiro big grin? Stiu ca mi'ar trebui un program de modificat videoclipuri.

2 răspunsuri:
| Raduu explică:

Da, dar doar cele cu touchscreen au senzor pentru autorotatie. Spiro nu e cu touchhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nu stiu exact daca se poate cu program sau ceva.Programele sunt doar pentru a converta un videoclip in alt format mai mic sau mai mare pentru a ti se vedea pe telefon.Si mama avea un sonny ericson dar avea un senzor si daca intorcea telef. intr-o parte de intorcea si imaginea, asa am si eu la telef meuthinking