| rahelyta a întrebat:

Hey. cum sa imi pun poza pe desktop? Va anunt ca am windows 7 in limba germana, click dreapta pe poza si sa o salvez de acolo nu merge. Alta varianta merge? Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cel mai usor da un restart la pc/laptop si cand apare prima imagine windows ...iti spune si ce fel de windows este! Starter, Home premium, ultimate...
Sau intra in Start->clik dreapta pe my computer->proprietati ->aici in prima linie iti spune ce windows ai!
exact ca in poza asta http://www.totuldesprecalculatoare.ro/......60x420.jpg aici este windows 7 ultimate

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce fel de windows 7 ai? Daca ai windows 7 starter nu merge!

neluL
| neluL a răspuns:

Cum am mai spus! Pe starter nu merge! I'm sorry! Este singurul windows 7 pe care nu merge sa pui poze pe desktop. Numai bine!

| adriangabor92 a răspuns:

Click dreapta pe desktop, personalizare

Răspuns utilizator avertizat
| rahelyta explică:

@neluL@ se pare ca nu reusesc unde pot sa vad daca am starter?

| rahelyta explică:

Windows-Edition -Windows 7 Starter sad

| Preda_Leo_1964 a răspuns:

Ba merge dar e un program ca nici mie nu mi-a mers dar am instalat un program si mi-a mers happy