| oanalovesit a întrebat:

Hey big grin Am o intrebare. ieri eram pe mess si dintr-o data mi s-a deconectat. cand am incercat sa intru iar scria ca e o eroare si acum zice ca parola e gresita. Nu mi s-a furat contul pentru ca am o parola complicata(litere mari, mici, numere). laughing Ce pot sa fac? :/

3 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta. Nu stiu sigur care e problema, dar la mine a durat doar cateva zile ( aprox. 2-3 ). Se va repara singur. Pa!

| REDNEK a răspuns:

Pai intra aici https://login.yahoo.com/config/login; _ylt=AvPXgS3fToFldYwvimrBe2qUxsl_; _ylu=X3oDMTFhdWJuOG4xBGFjdAN0bC1zZ24EbWl0A1dhdmUzSGVhZGVyBHBvcwMEc2VjA2hlYWRlcg--; _ylg=X3oDMTFldTNwMm5wBGludGwDcm8EbGFuZwNyby1ybwRwc3RhaWQDBHBzdGNhdAMEcHQDc2VjdGlvbnM-; _ylv=3? lang=ro-RO&. intl=ro&. done=http://ro.yahoo.com/ si loghiazate cu idu si parola idului.Nu uita sa scrii la id si @yahoo.com.
O sa vezi ca dupa ce te loghiezi o sa iti apara ceva daca tie blocat contul.

| LyGy a răspuns:

Habar n-am ce ti s-a intamplat... mie nu mi s-a intamplat niciodata laughing)