| firstboy a întrebat:

Hey

Daca cineva se pricepe la IT sau facebook il rog sa-mi spuna si mie cum sa fac, ca daca nu sa nu mai apara nicaieri mesajele dintr-o anumita conversatie cu o persoana. Vreau sa vorbesc cu ea oride de cate ori doresc, dar pentru ca si sora utilizeaza contul meu nu vreau sa vada ceea ce vorbesc eu cu cineva, deci se poate realiza aceasta setare de a nu mai aparea nici un mesaj nici in chat nici in arhiva conversatiilor?

Ms si voi da funda happy

Răspuns Câştigător
| izabela2013 a răspuns:

Se poate doar sa stergi mesajele din conversatie de tot, sau sa stergi conversatia.

2 răspunsuri:
| aDEeLAa a răspuns:

Stergi mesajele cu acea persoana, intri in conversatia respectiv si iti apare undeva la optiuni stergere...

| GabiMihai08 a răspuns:

1 Stergi conversatia de fiecare data
2 fa-ti alt facebook