| Lory_7688 a întrebat:

As putea sa fac vreo setare la chatul de la facebook sa nu-mi mai apara de cate minute nu am mai intrat pe chat?
Multumesc.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu poţi pentru că asta nu ţine de setări...aşa apare la toţi.

| Addaa1998 a răspuns:

Din pacate nu se poate

| Lory_7688 explică:

De ce la altii nu vad de cate minute nu au mai fost pe facebook?

| darrio2007 a răspuns (pentru Lory_7688):

Poate pentru ca nu au mai intrat de mai mult de o zi.La mine arata pana la o zi si atat.

| Lory_7688 explică:

Probabil ca nu se logheaza dupa mobil.Baga la logare adresa de e-mail si nu se logheaza cu nr de telefon asa cum fac eu.

| Ananasec a răspuns:

Nu poti sa faci o astfel de setare, dar ca de exemplu poti sa opresti chat-ul ca sa nu apari online happy