| ShiNee a întrebat:

Hey! De 2 zile nu primesc toate sms-urile pe telefon. Asta inseamna ca primesc doar de la unele persoane, desi nu am umblat la setari. Am scos cartela si am pus-o iar, insa tot nu am primit sms-urile alea. Ce trebuie sa fac sa vad mesajele respective? (Daca conteaza am un Samsung Corby S3650)

1 răspuns:
| SilentStriker a răspuns:

Poate fi din cauza semnalului... daca nu ma insel s3650 este un smartphone nu? Documenteaza-te in legatura cu semnalul/reteaua la telefonul respectiv.