| anonim_4396 a întrebat:

Am vandut un telefon unui prieten si inainte de asta am sters toate mesajele tot apoi peste cateva zile aflu ca cica a vazut el mesaje de la mine pe memoria sim a telefonului ce vorbisem eu cu cineva... dar eu nu am facut nimic doar am primit mesajele respective si le-am sters e posibil sa se fii salvat acolo?straight face doar mi-am scos cartela si a bagat-o ala pe a lui

2 răspunsuri:
| Adi2ro a răspuns:

Face misto happy E posibil sa se salveze pe sim dar l-ai scos. Si daca ai sters din toate folderele (Inbox, Outbox, Sent, Draft, Delivery Report) atunci nu are cum sa vada nimic. Pune-l sa arate si sa lase "vrajeala" happy

| Trefla a răspuns:

Minte...si oricum daca era prieten adevarat le stergea