| WeAreSmart a întrebat:

Hey! de ceva timp nu functioneaza mufa din fata a procesorului. Am facut update la driveri, am incercat mai multe perechi de casti. Mufa din spate functioneaza perfect. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De cand are procesorul mufa?

| Jipa95 a răspuns:

N-am inteles deloc intrebarea. Vorbim despre alimentarea procesorului sau jack-ul audio?

| ArchWord a răspuns:

Nu ai ce-i face decat sa schimb panoul frontal. Pe mine m-a costat 1 mil. jumate ban vechi adica 150 lei bani noi. Daca ai nevoie de cineva priceput da-mi PM cu locatia ta si o sa vad daca ''acei baieti'' pot ajunge si pe la tine...

| Bianca_Bia_2000 a răspuns:

Ferifica daca ai varsat apa in ea.