| Raul5521 a întrebat:

Hey guys. de cateva zile mi-am luat un blackberry curve 8520 si am mai multe nelamuriri : mi-am descarcat aplicatia de messenger si cand incerc sa intru pe mess imi zice : serviciu neactivat pentru acest dizpozitiv portabilstraight face netul merge. nu stiu la ce se refera chestia aia. asta ar fi una dintre probleme thinking a doua. acolo sus este un beculet.cand am mesaj palpaie rosu. asta e ok. dar in rest intruuuuna imi palpaie un bec verde si habar. n-am de ce.descarcat nu e, mesaje nu am. e super ciudat. nu se mai opreste din palpait x( ma dispera deja

1 răspuns:
| kbej a răspuns:

Nu e bine pentru ca ti-ai luat Blackberry sa strica intr-un an! Trebuie sa iti tot scoti bateria!