| Amy_9598 a întrebat:

Hey. Mi-a disparut cineva din lista de messenger. Mi-a dat ignore? Sau din alta cauza? Mentionez: sigur nu l-am sters eu big grin

9 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Singura posibilitate care-mi vine in minte e daca acel cont a fost sters si id-ul nu mai exista.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Daca ti-a disparut din lista asta inseamna ca te-a sters acel cineva din lista lui/ei in timp ce tu ai fost offline.happy

| BruneTTe a răspuns:

Pai era intr-un timp [ poate inca mai e, nu stiu] un programel cu care puteai sa te stergi din lista cuiva. Poate a folosit programul ala ca sa "dispara" din lista ta. Tu stii daca avea motive. Daca da, e foarte posibil ca asta sa fie. sau poate nu?!

| Aenoenienanonim a răspuns:

Exista un program cu care cineva se poate sterge singur din lista altcuiva happy

| byancacool a răspuns:

Buna ori ti-a dat ignore ori cineva a intrat pe adresa ta de mess si ti-a sters pe acea persoana.

| α¢α∂єℓℓα a răspuns:

Ori ti-a dat igg... ori s`a pus invisible pentru tine! ori nu mai are id ala!happy.:X
:*

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Tia dat ignore

| Dienutsaa a răspuns:

Se mai poate ca el sa iti fii dat ti-e "gen: sa nu-l mai vezi online.si el sa fie." nu trebuie sa iti de-a neaparat ign.batting eyelashes

| pinkgirl_7393 a răspuns:

Pai poate te-a pus pe invisible numai pe tine...saubig grin ti-a dai ignorebig grin una din douabig grin