| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac ca la Messenger sa apar offline pentru toti cei care nu sunt in lista mea? (nu pentru cei de la ignore, ci pentru cei pe care nu ii mai am in lista, pe care i-am sters, si din agenda, de asemenea).

Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

Inainte sa ii stergi pur si simplu dai clik dreapta pe el>stealth setting>appear offline to this contact

succes.

xoxo, mary peace sign

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Daca i`ai sters, ei te au in lista offline. daca te cauta pe invizibil. e logic sa apara ca esti online

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tandru22