| coopilluu a întrebat:

Hey! Nu stiti de unde as putea sa comand cartea Amintirile unei fete cuminti de Simone de Beauvoir... ca am tot cautat si nu gasesc cartea sigh

1 răspuns:
| Letmehelpyou a răspuns:

Hmm depinde in ce limba o cauti. Ar trebui sa fie pe amazon.com dar probabil este mai scumpa decat in librariile din Romania. Adica mai mult ar costa transportul dar daca chiar iti doresti cartea, cred ca acolo ai putea sa o gasesti. Am auzit foarte multa lume care isi comanda diferite carti de acolo si nu am auzit pe niciunul dintre ei sa se planga ca nu le-au sosit acasa sau ca au fost pacaliti. // Am gasit si asta: 232 --Amintirile unei fete cuminti --de Simone De Beauvoir, Editura : Pt. literatura universala (1965) Colectia: ***, Cod : 3630/bor10, Cumpara la: cartiprivate@gmail.com, sau telefon: 0743268860 / pe site-ul http://cartiprivate.xhost.ro/index.php?dom=be&start=225. Nu stiu cat e de SAFE dar ai putea sa incerci macar.