| AmelieIdk a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu fisa de lectura pentru "Amintirile unei fete cuminti" de Simone de Beauvoir, va rog frumos?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Cristinee a răspuns:

Da-mi un mesaj pe privat cu id-ul tau si o sa ti-o trimit pe mail.

2 răspunsuri:
| Agradável a răspuns:

Ce este asta? Tema? Sa va reamintesc? Ca pe TPU nu se fac temele?

Poti sa te asezi frumos la birou cu un pix in mana si sa scrii tu singura tongue

| AmelieIdk explică:

Nu am stiut asta, sorry! big grin Dar nu am gasit-o deloc prin librarii ca sa o citesc si am neaparat nevoie de fisa de lectura. :-s