| 1ydy4 a întrebat:

Hey!
O intrebare legata de telefoane.
vreau sa-mi iau (la schimb+diferenta) un telefon nokia 5800Xpress Music love struck pe un 6500 slide happy
ambele telefoane in stare buna...
Credeti ca merita? Adica... nokia 6500 slide`ul este vechi de 2 ani (putin zgariat), iar cel 5800 Xpress`ul este nou`nouts!
Prerea mea este ca merita, dar vreau sa cer si sfatul celorlalti, ca sa nu fac vreo boacana happy
+ telefonul 6500` este al meu...

INTREBAREA : merita schimbul sau nu?!

3 răspunsuri:
| ChRoM a răspuns:

In primul rand pot sa spun ca merita pentru ca e de la Nokia si stiu din experienta ca sunt foarte bune... 2) 5800 este foare bun dar trebuie sa ai grija de el putin mai mult decat la 6500 pentru ca totusi e touchscreen si in cocluzie eu zic ca merita mai ales daca spui ca e nou e o alegere foarte buna nu am reprosuri la 5800winking

| InnocentSmilex a răspuns:

Merita tongue si eu am facut aceeasi schimbare acum 3 luni tongue dar vezi ai grija sa-ti dea toate necesare la el laughing nu ca la mine whistling

| roben174 a răspuns:

Da merita merita foarte mult, am avut si eu 6500s e ff bun si camera buna si materialul dar incearca si 5800Xpres este super o sa iti placa!