| xBlueAngel a întrebat:

Hey! Pe desktop-ul laptop-ului mi-a aparut o dunga neagra acum cateva zile...Ce ar trebui sa fac ca sa dispara?

2 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

E de la display. Nu ai ce sa ii faci.

| downer2012 a răspuns:

Sunt doua variante si nu ai cum sa le rezolvi singur, decat cu service.
1. Daca ai monitor=led, lcd, vezi ca ele au 1 alimentator si 1 aparat care da imaginea, daca s-a stricat aparatu ala de imagine, du-l la service.
2.Placa video, daca este mai veche, posibil ca este pe sfarsit, si da duhul in cateva luni