| AndreeaM1 a întrebat:

De ce imi arata in dreapta monitorului o dunga neagra de 1cm de sus pana jos? Cum sa fac sa dispara?

1 răspuns:
| schajuman1344 a răspuns:

Nu stiu dc, dar eu am avut un telefon tot cu aceeasi problema. Deci, DOAR DACA AI ECRAN CU PLASMA, NU TUB, poti incerca ceva. Sparge o bricheta si ia chestia aia care curenteaza (cu buton si fir). Pune firul pe monitor si apasa de mai multe ori pe buton, pana linia va disparea. Curentul creaza o energie care intra in banda pe care orice monitor o are, si ea se regleaza.winking Funda?