| Lovelyx3Friendly a întrebat:

Hey! pe facebook, oamenii care nu sunt prieteni vreau sa nu vada nimic si am facut un cont nou sa vad si pot vedea pozele de profil, am cautat sa dezactivez da nu am gasit, profilul meu era privat si inainte da tot se vad pozele de profil...cum pot face sa nu mai vada nimic? poate doar prietenii. big grin

Funda + votic!

1 răspuns:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Dai sus la "Setări de confidenţialitate"vezi unde scrie "Cum intraţi în legătură cu alţii"şi clic pe "Schimbaţi setările"alegi la toate"Prietenii"in afară de aia cu "Cine îţi poate trimite cereri de prietenie?"acolo alegi "Toată lumea", asta este tot.