| 1ydy4 a întrebat:

Hey prieteni!
Deci, am observat ca la albumele multor prietene de pe hi5 apar -7 poze... etc
Dar ele au 26-27 de fotografii.
Cum se face asta?

Multumesc anticipat =)

6 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Buguri ale hi5-ului

| daniEL88 a răspuns:

Jos in coltul din dreapta are o enumerare de cifre care insemna "pagina urmatoare". Deci da un click pe urmatoarea cifra big grin

| LoReDaNa a răspuns:

Ele au mai multe albume in fiecare album sa zicem care cate 7 poze. Si de ex ea a pus o poza de profil din albumul iarna. Si de aia apare numai 7 poze ca cele 7 vac parte doar in albumul iarna
Sper ca ai inteles ce am spus big grinbig grin

fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu inseamna minus 7 poaze ci bara "-" 7 poze in primul album, verifica sa vezi ca asa este, la expunere este o poza dintr-un album cu 7 poze big grin
Sarbatori Fericite! Pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un bug de la hi5.greseala de la cei de la site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E numai prostia hi5`ului oh go on.