| Makovei_Iuly_1995 a întrebat:

Hey salutare, un prieten a cumparat un laptop ASUS si s-a stricat hardul, imi puteti spune va rog la ce numar ar trebui sa sune ca sa vina cei de la garantie, adica nu gaseste nicaieri acel numar! Va rog!

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

De unde la cumparat? mai are bonul de casa ce asigura garantia? se duce la magazinul de unde l-a cumparat, cu bonul de casa, si se rezolva.nu este un numar anumit pentru garantie,.te duci la mazinul de unde l-ai luat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lol, zi de unde spanac la cumparat. crezi ca este un numar de telefon general valabil?

| K0sti a răspuns:

Cine sa vina? Nu vine nimeni, se duce el!