| Ciocolatăăă a întrebat:

Hey! Stie cineva cum opt sa selectez o anumita parte dintr-o melodie ca ton de apel? Am un optimus black happy Mersi! :*

2 răspunsuri:
| adycosty a răspuns:

Poti descarca nero si ai acolo o aplicatie nero wave editor. deschidel, pune melodia acolo si poti sa iei ce parte vrei a melodiei. e super usor de folositwinking

| ÇåÞşůήϊςå2012 a răspuns:

Uite un site de unde poti descarca programul si sa selectezi partea ta preferata din mel.:
http://ro.filerex.com/get/windows/audio/audio_editors/mp3-cutter.html