| Sikki a întrebat:

Am achizitionat astazi un SAMSUNG GALAXY 550 cu sistem de operare Android, am introdus in el un card de memorie de 1 GB pe care am cam 120 melodii, in fine, problema e ca nu stiu cum sa selectez o melodie de pe card sa fie ton de apel. Daca stie cineva? Mersi! sau daca stie cineva un site in care sa fie prezentat meniul telefonului, optiunile etc. Mersi again.

4 răspunsuri:
| Theeeeeeo a răspuns:

Copiezi sau muti melodiile din card in telefon, dupa te duci la muzica ti apasat pe melodie si dai "selectare ca ton sonerie ". Funa? puppy dog eyes

| andrada_8303 a răspuns:

Trebuie mai intai sa adaugi toate melodiile pe player.nu sa le asculti direct din fisierele mele dupa care iti alegi melodia din player ii dai drumul sa cante apesi pe butonul din stanga sus ala cu 3 linii si scrie us a rignton si va merge...succes