| Necunoscut123456789 a întrebat:

Am achizitiot de curand niste boxe acme si cand bag jack-ul in spate merge numai o boxa si cand il scot numai putin merge cealalta.Am win xp.Ce as putea face sa imi mearga amandoua?

1 răspuns:
| Andryez a răspuns:

Ori l-ai luat cu firul dezlipit, ori are placa ta de sunet de la PC vreo defectiune, contacteaza pe cineva care are unstensilele necesare pentru a-ti masura tensiunea din boxa, sa vezi daca intra curent in boxa, si te vei convinge pe ce produs ai pierdut baniiwinking