| AdrianaMS a întrebat:

happy Am de făcut un proiect în power point. Cum pot face ca literele sa se miște? (Animație)

Fundă! :*

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Pe bara de stare ai optiunea Slide Show. De acolo alegi Custom Animation, selectezi textul pentru care vrei animatie si dai la add effect si alegi ce efect vrei. Daca vrei efect si pe slide si pe scris, alegi Animation Schemes.

1 răspuns:
| Cryiiis a răspuns:

Daca ai 2003: copiezi propozitia, paragrafu sau ce vrei sa aiba animatie si - la slide show- animation schemes - si iti apare in dreapta mai multe alegi una din ele