| Luci88 a întrebat:

Am facut un stick bootabil windows xp cu rufus! dar cand il bag in calculator apare ca nu pot da click pe instalare windows! funda

3 răspunsuri:
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

XP? In 2016? Wow. Nu credeam sa mai vad asta. Bine ca nu 98 Second Edition sau Millennium.

| murgumarius a răspuns:

Intra pe wikipedia si documentează-te de cele mai bune windows-uri. Mai exact windows 7 ultimate pe 32 biti sau 64 biti. Trebuie sa il faci bootable. Trebuie unitatea sa iti citească usb/dvd-ul bootabil.

| MaryanNg a răspuns:

Apesi F12 dai la Usb sau Cd bottabile apoi apesi enter, daca sticku este sub 4 gb nu o sa iti mearga