| membrulYHYH a întrebat:

Am instalat office 2007 enterprise blue edition, merge perfect pana acum nu s-a intamplat nimic . Vreau sa stiu daca o sa imi mearga tot tipmul (de ex sa mearga doar 60 de zile(ar fi culmea) )
Va rog sa imi dati nist informafii Raspunsul cel mai bun ii dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Este ca si cum te-as intreba eu pe tine,daca imi este sete sau nu straight faceDaca ai instalat versiunea trial o sa ai doar cateva saptamani, daca il ai full, o sa il ai tot timpul

| membrulYHYH explică (pentru ombladon):

De unde stiu eu ca este trial

| membrulYHYH explică (pentru ombladon):

Dar cum stiu daca este trial sau full?

| ombladon a răspuns (pentru membrulYHYH):

Cand ai intrad prima oare, trebuia sa iti zica, ca o sa ai 30 zile,asta daca il aveai trial,daca atunci cand ai intrat prima data, a intrat direct, fara sa iti mai zica ceva inseamna ca este full.

| membrulYHYH explică (pentru ombladon):

Nu o siz nimic msssssss! ti-am dat mai sus raspuns castigator.