| anonim_6307 a întrebat:

Am nevoie de ajutor de data asta in legatura cu messenger-ul! Cand trimit cuiva un mesaj nu-mi apare adica se vede alb si cand primesc la fel se intampla... L-am reinstalat de vreo 3 ori si tot nu mergee. crying((. Dau funda big grin!

Răspuns Câştigător
| Luy98 a răspuns:

Incearca sa scanezi pc-ul... poate o fi un virus care isi face de cap...sau daca nu, incearca alta versiune de mess

2 răspunsuri:
| oAnna a răspuns:

Foarte simplu, dai click acolo unde se vede alb

| anonim_6307 explică:

Am gasit pe net problema big grin si suntt super fericitaaa! Multumesc oricum!