| AnimeFan42 a întrebat:

Hey TPU!~ Am niste probleme... sad Cand filmez (fraps) imi arata ca totul este bine, dar cand vreau sa vad video-ul imi arata ca am filmat 2 minute (eu am filmat 20 )

Este piratat. Si mai este una, nu pot sa "deschid" video-ul (Am BSplayer ) unele le accepta iar altele nu... Ce as putea face? :\ P.S : Dau Fundita!~

1 răspuns:
| CentyLox a răspuns:

Descarca gratuit OBS este mai stabil si nu ai probleme cu el doar daca ai un pc de cartofwinking