| anonim_4396 a întrebat:

happy am o mareeee problema cu pc-ul. pe desktop cand dai click dreapta, dai la properties si apoi dai la settings si acolo jos, sub calculatoru ala iti apare scris display si sub display ar trebui sa iti apara ce fel de program pentru imagine ai. da mie imi apare asa: (Default monitor) on. ce inseamna asta si cum as putea sa rezolv? va rog urg! dau funda!

Răspuns Câştigător
| GeorgeOOO a răspuns:

Buna! default monitor inseamna, Monitor implicit, asta e foarte bine pentru tine merge ori ce placva video si ori ce prgram Nvidia, GeForce etc. nu e problema.