| Sumire a întrebat:

Am o problema.Cand vreau sa intru pe messenger mi se blocheaza si imi apare o casuta ca sa raportez problema.Ce as putea face?

6 răspunsuri:
| NorishorPhufos a răspuns:

S-ar putea sa fie de la conexiunea internet, daca nu asteapta 12 ore, poate ti s-a blocat. Mi s-a intamplat si mie, nu te speria. big grin

| IoanaGabe a răspuns:

Asa imi face si mie... :@

Oare de ce? din ce cauza?

| Sumire explică:

Am asteptat si a trecut o saptamana deja am crezut ca va merge daca astept dar deja a trecut ceva vreme si l-am descarcat din nou dar tot nu-mi merge.

| SkyZoOo a răspuns:

Dami add pe Florynel.nike_mafia si te invat eu tot ma pricep foarte bine la din astea deci add Florynel.nike_mafia.

| SkyZoOo a răspuns (pentru SkyZoOo):

laughing))) scuze cam zis dai add daca nu-ti merge mesull trebuia sa ma gandesclaughing ca nu poti da addrolling on the floor scuze:* dar stergel si descarca-l iar :*

| SkyZoOo a răspuns:

Dami add pe Florynel.nike_mafia si te invat eu tot ma pricep foarte bine la din astea deci add la id-ul Florynel.nike_mafia.