| voicuadelina a întrebat:

Am o problema! Cand vreau sa intru pe yahoo messenger imi apare o castea ca si atunci cand nu ai net, si se blocheaza! Am instalat alt yahoo, si altul, si altul. si tot degeaba! Nu mai stiu ce sa fac! Ajutati`ma va roog frumos!

7 răspunsuri:
| LoveAnimepsimagirl a răspuns:

Probabil ai conectiunea de la net proasta... Incearca sa fac un test de viteza online si daca e de la net, poti mari viteza astfel : intri in start, dai pe run, scrii acolo:gpedit.msc apoi prelungesti "Administrative Templates" apoi prelungesti Network apoi dai dubble click pe QoS Pache nu-s stiu cum [ laughing ] dai dubble click pe Limit reservabile bandwidth apoi setezi bandwidth limit 0%.
Sper ca ti-am fost de ajutor :*

| voicuadelina explică (pentru LoveAnimepsimagirl):

Internetule merge foarte bine!

| LoveAnimepsimagirl a răspuns (pentru voicuadelina):

Atunci nu stiu laughing

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Trebuie sa te lohezi pe yahoo mail cu browserul si sa raspunzi la intrebarea secreta, daca nu o mai sti, ai pierdut contul de yahoo

| voicuadelina explică (pentru alexclaudiu2003):

PArola si id merge pentru ca am incercat astazi la o colega. nu merge yahoo messenger in general [ nici`un id ]

| cristyle a răspuns:

Cand te loghezi pe yahoo incearca sa scrii adresa completa

| voicuadelina explică (pentru cristyle):

Nu merge! Chiar daca la? Yahoo id scrius B si al parola 2. tot asa imi apare