| cccccclowerrrrrrrrrr a întrebat:

Am o problema cu facebookul. Nu imi apare nici o imagine. Adica de la imaginile de le persoanele de pe chat pana la aplicatii, poza de profil. Dar daca dau click pe ele mi le arata. Nu stiu de ce dar ma jucam cu Adblockul (am windows 8) si cred ca am blocat un joc asa la intamplare si dupa aceea mi-a disparut tot.
Help!

9 răspunsuri:
| Daniell25 a răspuns:

Poate ai ceva la placa video... ia incearca!

| cccccclowerrrrrrrrrr explică (pentru Daniell25):

Nu are cum ca e doar pe facebook pe nimic altceva.

| Daniell25 a răspuns (pentru cccccclowerrrrrrrrrr):

Exact! incearca alt browser

| cccccclowerrrrrrrrrr explică (pentru Daniell25):

Pai da da eu nu vreau sa incerc al browser eu vreau sa aflu ce sa ii fac la asta tongue

| Daniell25 a răspuns (pentru cccccclowerrrrrrrrrr):

Reinstaleaza.l poate merge!

| kiki_4668 a răspuns:

Incearca alt browser...

| maduta1 a răspuns:

Poate ti s-a dereglat data si ora la pc si mie mi s-a mai intamplat dar am umblat la data si ora sau si-a revenit singur...

| DedectivulTPU a răspuns:

Domnule cccccclowerrrrrrrr trebuie sati marturiresc ca ai o versiune putin mai veche la windows 8. printre cele mai vechi versiuni la un anumit windows sau la un os x(mac) se intampla buguri ca acestea. nu te teme vor disparea in curand dupa ce se obisnuieste profilul persoanelor cu contul tau

| cccccclowerrrrrrrrrr explică (pentru DedectivulTPU):

Versiunea nu este veche. Am chiar windows 8.1. Si nu se intampla numai la profilul persoanelor ci si la imaginile din news feed