| Ralph_Radulescu_1996 a întrebat:

Pe fb nu ma lasa sa vad facebookul cuiva. adica nu m-a blocat si nici eu,cand dau sa caut acea persoana nu imi deschide nu stiu dc,repet nu m-a blocat, si imi arata numele cand caut si poza de profil si cand dau click arata ca o fi sters fb si din astea.dar de pe alt fb pot sa ii vad contul, dc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te-a mintit ca nu te-a blocat

| Ralph_Radulescu_1996 explică (pentru anonim_4396):

Nu m-a blocat,cand dau sa blochez si scriu numele ei mi-o gaseste, si cand dau click pe ea nu imi deschide pagina, asta e, nu m-a blocat, dar nu stiu dc nu pot vedea pagina

1 răspuns: