| ȚuȚu7373 a întrebat:

Am o problema cu laptopul, acum in momentul de fata nu pot accesa Chrome-ul nu stiu de ce, apas in continuuuuuu pe el si nu se deschide nu-mi apare nu mi-a aparut nimik si nustiu ce sa fac... Ma ajutati, va rog funda (acum sunt pe tel)

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Dezinstaleaza programul Chrome si apoi instaleaza-l alt program Chrome sau instaleaza si acceseaza Windows Internet Explorer, Mozila Firefox, Opera, Safari sint cele mai bune si de incredere broswere de navigare a internetului! BAFTA!

| ȚuȚu7373 explică:

Numai dupa ce am pus intrebarea i-am scos bateria, am pus-o la loc si a mers...