| obsesion15 a întrebat:

Am o problema cu pc. A aparut o eroare cu DrWatson Postmortem Debugger si acum nu mai pot intra in programe si in C.Desi cateodata nu apare eroare, scoate sunete ciudate. Vreau o solutie! Urgent!

3 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

1. clic dreapta pe My computer si selectezi Propperties. mergi in Advanced tab, si la rubrica System startup, system failure, and debugging information apesi Settings. La rubrica Write debugging information selectezi "(none)".

2.Mergi Start->Run, scrii regedit si apesi OK.
Mergi File->Export, si salveaza undeva registrii ca backup.
Mergi la Registry Editor si navigheaza in HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WindowsNT\CurentVersion\AeDebug. Dublu clic pe "Auto " (in fereastra din dreapta) si modifici valoarea din 1 in 0. dai OK si inchizi.

-text luat de la Roportal.ro-

Răspuns utilizator avertizat
| Flinston a răspuns:

Mi s-a intamplat. din pacate trebuie sati reinstalezi windowsul