| HellRazor a întrebat:

Am o problema cu placa mea video nividia geforce 8500 gt http://www.giga-byte.md/Products/VGA/Products_Overview.a spx?ProductID=2481 placa e de 512 mb dar pe windows 7 mi se aloca doar 256 dc? precizez ca gta iv imi merge ft naspa...pe windows xp imi mergea perfect care sa fie problema? funda
p. s nu vreau sa schimb windows-ul

2 răspunsuri:
| jocuri888 a răspuns:

Probabil e de la driverul de instalare care e facut pentru windows xp cauta si tu pe site la nVIDIA driverul pentru windows 7 si cu siguranta o sa iti mearga(spun eu. sper sa nu spun prostilaughing ) sper ca te am ajutat

Răspuns utilizator avertizat