| claudyupkz a întrebat:

Hey TPU!, am o problema cu placa video...Plade de baza nu o recunoaste o vede ca pe una vga,am instalat driverul corespunzator,nu mai stiu ce sa fac, pana cand sa reformatez calculatorul mergea si mentionez ca am instalat acelasi windows, deci nu ar trebui sa fie nimic schimbat...Repede cu raspunsurile dau funda:p

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Aia e parerea ta ca l-ai instalat. Din cate vezi nu e driverul care trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si vrei sa rezolvi asa ceva la Dragoste si sex?

| claudyupkz explică:

Frate sunteti pe dinafara dracu nu mai faceti chat daca nu stiti nimic!