| NoName_9844 a întrebat:

Hey TPU`. am o problema de fapt nu e o problema dar e enervanta :D. Imi apar diferite iconite...si nu stiu cum sa scap de ele. :D uite poze. presupun ca e de la setari.

http://i53.tinypic.com/2h3zcqh.jpg

http://i55.tinypic.com/o59em9.jpg

Instructiuni :D?

Fundita!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fisiere ascunse. Sa nu le stergi in niciun caz. Daca te deranjeaza ca le vezi intra in Start-Control Panel-Appearance and Personalization-Folder Options-View si in ramura Hidden files and folders da click pe prima optiune : Don't show hidden files, folders, or drivers. Repet, nu le sterge, sunt creeate automat de windows si daca nu stii la ce foloseste fiecare cel mai bine e sa nu te bagi.

2 răspunsuri:
| andrei90tm a răspuns:

Hmmmmmm... din cate observ ai windows 7
Dai click pe Start; cauta Control Panel si dai click pe el. In Control Panel cauta Folder Options si sub Folder Option ar trebui sa-ti scrie mic si albastru 3 optiuni ( Specific single- or double-click to open, Use Classic Windows folders si Show hidden files and folders ). Dai click pe a treia > Show hidden files and folder < si ar trebui sa ti se deschida o fereastra cu numele de Folder Options. In fereastra deschisa ai 3 casete ( General, View si Search ). dai click pe view si la Hidden files and folders selecteaza prima optiune: Don`t show hidden files and folders > apply > ok si gata. Sper sa functioneze. Daca nu anunta-ma.

Numai bine!

| Ciufu a răspuns:

Cred ca ai pus setarea sa se vada tot ce ai ascuns...
mergi sus be bara la instumente, sau cum e Optiuni folder si vizualizare sisetezi sa ramana ascunse si gata big grin funda?