| cristina200 a întrebat:

Buna TPU. Am o problema. Ieri am intrat pe imvu si nu avea nimic, iar astazi cand am incercat sa intru imi aparea: The IMVU avatar name and password combination you entered is not valid. Ce pot face sa-mi recuperez contul in afara de metoda cu email. Va rog ajutati-ma! E urgentcrying(((((

3 răspunsuri:
| hop3btm a răspuns:

Pai probabil daca ti-a spart contul, si nu era pe mail-ul tau ca sa il poti recupera, nu ai alta metoda thinking

| cristina200 explică (pentru hop3btm):

Chiar nu exista alta metoda?
sad

| hop3btm a răspuns (pentru cristina200):

S-ar putea sa poti sa faci in felul urmator, intra pe site si vezi daca au d'ala de Support, si le trimiti un mesaj, si or sa te puna sa dovedesti ca e al tau. In mesaj sa fi si tu crezatoare, dupa or sa te intrebe ei cateva chestii. Eu asa am facut cu League of Legends, nu mai aveam mail etc. si m-au intrebat niste chestii si mi-au dat contul inapoi. Succes!