| Păulici_Elena_1998 a întrebat:

Am o tableta MEDIACOM SmartPad S2...si de cateva zile nu mai incarca(cu totusi ca imi arata ca primeste curent) ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

1. Incearca cu un alt incarcator
2. Incearca sa-l pornesti, tinand apasat indelungat butonul de pornire, pana ce apare ceva pe ecran
3. Service.

| Păulici_Elena_1998 explică (pentru Bula):

Punctul 2 l-am incercat deja si nu prea a dat roade sad oricum mersi de ajutor

2 răspunsuri:
| blajvlad a răspuns:

Poate fi un bag sau tableta consuma mai mult sau la fel ca incarcatorul sau s-a defectat incarcatorul